Харківський метрополітен шанує пам'ять полеглих захисників України
 
Напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення на територію України колектив КП «Харківський метрополітен» віддає шану пам’яті усім хто віддав своє життя, захищаючі суверенітет та територіальну цілісність України, або загинув у наслідок російської агресії.
 
Висловлюємо слова підтримки та щирої вдячності родинам загиблих воїнів, волонтерів, добровольців, працівників комунальних підприємств, харківʼян та мешканців інших міст України.
Сьогодні ми згадуємо нашого колегу, полеглого у боях за Україну – слюсара-електрика з обслуговування та ремонту устаткування метрополітену, військовослужбовця Національної гвардії України Сергія Дидику.
 
Сергій Дидика загинув 27 січня 2023 року під час участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони України на території Луганської області.
 
Вічна пам'ять та слава герою!
 
Довідка
 
Дидика Сергій Олександрович – народився 22 листопада 2000 року в місті Мерефа Харківської області. Закінчив комунальний заклад «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6» Мереф`янської міської ради Харківської області.
 
3 серпня 2020 року був прийнятий до КП «Харківський метрополітен» в електромеханічну службу слюсарем-електриком з обслуговування та ремонту устаткування метрополітену 5-го розряду.
 
З 19 квітня 2021 проходив строкову військову службу. 27 січня 2023 року загинув під час участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони України на території Луганської області.
 
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня та медаллю «За військову службу Україні».